Rybník Korunní

Rybník Korunní

Popis revíru

Rybník Korunní je určen pro milovníky klidného rybaření uprostřed přírody. Jedná se o soustavu 3 rybníků z nichž jeden je určen pro chov ryb, druhý je určen pro lov ryb na udici a třetí rybník je ve výstavbě. Rybníky se nachází v blízkosti obce Kostelec u Jihlavy a jsou přístupné po polní cestě. Jsou obklopeny lesem a loukou ve větší vzdálenosti od civilizace, 560 m nad mořem.

Největší rybník o rozloze 1,1 ha a hloubce u hráze 5,5 m je zarybněn rybí obsádkou, kterou tvoří kapr obecný, pstruh duhový, siven americký, štika a bílá ryba. Lov na rybníku je možný podle pravidel lovu, které jsou umístěny na našich www stránkách, a je prováděn za stanovený poplatek. Poplatek se hradí správci na místě před započetím lovu.

Revír je, vzhledem ke své poměrně malé rozloze, určen pro omezený počet zájemců o rybolov a pro rybáře a milovníky přírody v maximálním počtu 10 osob.Je zde možnost zajistit ubytování pro 4 osoby v Unimo buňce za určenou cenu podle ceníku. Místa k lovu a ubytování je možné si rezervovat na uvedených kontaktech nebo na stránkách www.rybolovalov.cz

Od 29.8. – 30.9. je rybník nepřístupný.
Od 30.9. bude v provozu pouze o víkendech. Více informací sdělíme po kontaktu.

Kontakt

Olda Ondra – 602529972
robin@rybolovalov.cz
olda@rybolovalov.cz

Comments are closed.