Běh Yettiho

Vážení přátelé, pro rok 2022 vyhlašujeme nový, 12. ročník „Běhu Yettiho“. Jedná se o sportovní klání v běhu a doplňujících disciplínách, které probíhá v areálu rybníků Korunní. 

PRAVIDLA

Účastníci musí být starší 18 let

Běží se jeden okruh kolem velkého rybníku (cca 450 m) pouze v krátkém spodním prádle a sportovní nízké obuvi, ženy běží v bikinách (kalhotky, podprsenka), pro ženy jsou též povoleny monokiny (pouze kalhotky). Na závěr běhu budou stanoveny doplňkové disciplíny, které jsou závislé od klimatických podmínek, a čas při nich strávený se započítává do času celkového.

Běží se samostatně, pouze proti času, bez rozdílu věku, pro stanovení konečného pořadí budou stanoveny handicapy, které jsou závislé na věku startujícího a případné množství alkoholu v jeho krvi (měří se po doběhu). 

Účast na běhu je dobrovolná a probíhá na vlastní uvážení a nebezpečí každého závodníka, doporučujeme dobrý zdravotní stav.

Oblékání za běhu není přípustné, zkracování dráhy není možné.

Startovné je stanoveno na 1 láhev kvalitní lihoviny, nevyžádané příspěvky (i vyžádané) se nevrací. 

Ceny – největší cenou pro každého je překonání sama sebe, každý účastník obdrží diplom, jednu porci oběda podle denního menu, jeden grog. Vítěz obdrží celoroční povolenku k rybolovu na rybník Korunní na sezónu 2022. V druhém pořadí je cenou týdenní povolenka a v třetím pořadí jednodenní povolenka. Každý závodník se může zdarma vykoupat v rybníku, kdyby byl rybník zamrzlý, bude vysekána díra.

Obrazový a zvukový záznam z běhu nebude pořizován, protože v minulých ročnících se nedal sledovat před 22 hodinou večerní.

TERMÍN KONÁNÍ – sobota 17.12.2022, příjezd je možný již 16.12.2022 ve večerních hodinách

PROGRAM:

17.12.2022

6:00 – 8:30 Snídaně spojená s ochutnávkou alkoholických nápojů

9:00 – 11:30 Prezentace závodníků

11:30 – 12:00 Určení startovního pořadí

13:00 Start závodu

½ hodiny po doběhu posledního startujícího Vyhlášení výsledků a předání cen

17:00 Obědovečeře

Přihlášky k běhu s uvedeným jménem a rokem narození přijímáme do 15. 12. 2022 na kontaktu:

oldrich.ondra@rybolovalov.cz
info@rybolovalov.cz

Upozornění: Volná ubytovací kapacita – 4 volná místa.

Comments are closed.